Zabrze: Klasa C „Eurotech” (sezon 2023/24)

Terminarz

1. kolejka

Data Wynik
20.08 (11:00) LKS Tempo II Paniówki 2-0 ŁTS Łabędy II
20.08 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 2-1 FC Kłodnica Gliwice
20.08 (17:00) KS Carbo II Gliwice 2-6 MKSR Czarni II Pyskowice
20.08 (17:00) LKS Naprzód Łubie 2-2 LKS Jedność 32 II Przyszowice
20.08 (17:00) MKS Zabrze-Kończyce 0-3 LKS 45 Bujaków
20.08 (17:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 2-3 LKS Leśnik Łącza
20.08 (17:00) KS Orły Bojszów 2-1 KS Korona Bargłówka

2. kolejka

Data Wynik
26.08 (17:00) LKS Leśnik Łącza 2-2 KS Orły Bojszów
27.08 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 6-1 MKS Zabrze-Kończyce
27.08 (17:00) FC Kłodnica Gliwice 7-1 KS Korona Bargłówka
27.08 (17:00) ŁTS Łabędy II 7-0 UKS Trampkarz 22 Biskupice
27.08 (17:00) LKS 45 Bujaków 3-0 LKS Tempo II Paniówki
27.08 (17:00) MKSR Czarni II Pyskowice 1-2 LKS Naprzód Łubie
27.08 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 5-0 KS Carbo II Gliwice

3. kolejka

Data Wynik
02.09 (15:00) LKS Leśnik Łącza 4-2 KS Korona Bargłówka
02.09 (16:30) MKS Zabrze-Kończyce 1-1 MKSR Czarni II Pyskowice
03.09 (11:00) LKS Tempo II Paniówki 0-2 LKS Jedność 32 II Przyszowice
03.09 (16:00) KS Carbo II Gliwice 2-4 FC Kłodnica Gliwice
03.09 (16:00) LKS Naprzód Łubie 4-2 UKS Brasil-Florian Czekanów
03.09 (16:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 2-1 LKS 45 Bujaków
03.09 (16:00) KS Orły Bojszów 1-0 ŁTS Łabędy II

4. kolejka

Data Wynik
09.09 (16:00) ŁTS Łabędy II 2-3 KS Korona Bargłówka
09.09 (16:00) LKS 45 Bujaków 2-2 KS Orły Bojszów
09.09 (16:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 9-0 MKS Zabrze-Kończyce
10.09 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 10-1 UKS Trampkarz 22 Biskupice
10.09 (12:00) MKSR Czarni II Pyskowice 4-5 LKS Tempo II Paniówki
10.09 (16:00) FC Kłodnica Gliwice 2-1 LKS Leśnik Łącza
10.09 (16:00) LKS Naprzód Łubie 6-0 KS Carbo II Gliwice

5. kolejka

Data Wynik
16.09 (15:00) LKS Leśnik Łącza 5-0 ŁTS Łabędy II
16.09 (16:00) KS Carbo II Gliwice 2-3 MKS Zabrze-Kończyce
16.09 (16:00) LKS Tempo II Paniówki 2-1 UKS Brasil-Florian Czekanów
17.09 (11:00) LKS 45 Bujaków 9-1 KS Korona Bargłówka
17.09 (15:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 1-2 MKSR Czarni II Pyskowice
17.09 (16:00) LKS Naprzód Łubie 0-3 FC Kłodnica Gliwice
17.09 (16:00) KS Orły Bojszów 4-3 LKS Jedność 32 II Przyszowice

6. kolejka

Data Wynik
23.09 (16:00) LKS 45 Bujaków 3-3 LKS Leśnik Łącza
23.09 (16:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 5-1 UKS Trampkarz 22 Biskupice
24.09 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 3-0 KS Korona Bargłówka
24.09 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 2-1 KS Orły Bojszów
24.09 (16:00) FC Kłodnica Gliwice 2-7 ŁTS Łabędy II
24.09 (16:00) KS Carbo II Gliwice 2-6 LKS Tempo II Paniówki
24.09 (16:00) LKS Naprzód Łubie 3-0 MKS Zabrze-Kończyce

7. kolejka

Data Wynik
30.09 (15:00) LKS Tempo II Paniówki 2-0 LKS Naprzód Łubie
30.09 (16:00) LKS Leśnik Łącza 5-3 LKS Jedność 32 II Przyszowice
01.10 (11:00) MKSR Czarni II Pyskowice 4-0 KS Korona Bargłówka
01.10 (16:00) MKS Zabrze-Kończyce 1-2 FC Kłodnica Gliwice
01.10 (16:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 3-2 KS Carbo II Gliwice
01.10 (16:00) KS Orły Bojszów 2-4 UKS Brasil-Florian Czekanów
01.10 (16:00) ŁTS Łabędy II 1-0 LKS 45 Bujaków

8. kolejka

Data Wynik
07.10 (11:00) MKS Zabrze-Kończyce 0-5 LKS Tempo II Paniówki
08.10 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 8-1 ŁTS Łabędy II
08.10 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 2-3 LKS Leśnik Łącza
08.10 (15:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 6-0 KS Korona Bargłówka
08.10 (15:00) KS Carbo II Gliwice 3-4 KS Orły Bojszów
08.10 (15:00) LKS Naprzód Łubie 4-3 UKS Trampkarz 22 Biskupice
08.10 (16:00) FC Kłodnica Gliwice 0-1 LKS 45 Bujaków

9. kolejka

Data Wynik
14.10 (13:00) LKS Leśnik Łącza 0-0 UKS Brasil-Florian Czekanów
14.10 (15:00) LKS Tempo II Paniówki 12-1 FC Kłodnica Gliwice
15.10 (11:00) LKS 45 Bujaków 5-2 LKS Jedność 32 II Przyszowice
15.10 (11:30) KS Korona Bargłówka 3-3 KS Carbo II Gliwice
15.10 (15:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 4-2 MKS Zabrze-Kończyce
15.10 (15:00) KS Orły Bojszów 0-3 LKS Naprzód Łubie
15.10 (15:00) ŁTS Łabędy II 3-0 MKSR Czarni II Pyskowice

10. kolejka

Data Wynik
13.09 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 4-1 ŁTS Łabędy II
21.10 (15:00) FC Kłodnica Gliwice 3-1 LKS Jedność 32 II Przyszowice
22.10 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 3-5 LKS 45 Bujaków
22.10 (15:00) LKS Naprzód Łubie 8-0 KS Korona Bargłówka
01.11 (10:00) LKS Tempo II Paniówki 6-1 UKS Trampkarz 22 Biskupice
10.03 (15:00) KS Carbo II Gliwice 0-1 LKS Leśnik Łącza
10.03 (15:00) MKS Zabrze-Kończyce 2-4 KS Orły Bojszów

11. kolejka

Data Wynik
28.10 (14:00) LKS Leśnik Łącza 4-3 LKS Naprzód Łubie
29.10 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 8-1 MKSR Czarni II Pyskowice
29.10 (11:00) LKS 45 Bujaków 3-2 UKS Brasil-Florian Czekanów
29.10 (11:30) KS Korona Bargłówka 3-2 MKS Zabrze-Kończyce
29.10 (14:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 5-2 FC Kłodnica Gliwice
29.10 (14:00) KS Orły Bojszów 0-4 LKS Tempo II Paniówki
29.10 (14:00) ŁTS Łabędy II 5-2 KS Carbo II Gliwice

12. kolejka

Data Wynik
04.11 (14:00) FC Kłodnica Gliwice 13-0 MKSR Czarni II Pyskowice
04.11 (14:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 2-4 LKS Jedność 32 II Przyszowice
04.11 (14:00) LKS Naprzód Łubie 8-1 ŁTS Łabędy II
04.11 (14:00) LKS Tempo II Paniówki 9-1 KS Korona Bargłówka
05.11 (11:00) KS Carbo II Gliwice 1-1 LKS 45 Bujaków
05.11 (14:00) MKS Zabrze-Kończyce 0-4 LKS Leśnik Łącza
05.11 (14:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 0-1 KS Orły Bojszów

13. kolejka

Data Wynik
11.11 (11:00) LKS Leśnik Łącza 1-2 LKS Tempo II Paniówki
11.11 (13:30) LKS 45 Bujaków 2-3 LKS Naprzód Łubie
12.11 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 14-1 KS Carbo II Gliwice
12.11 (12:00) KS Korona Bargłówka 4-3 UKS Trampkarz 22 Biskupice
12.11 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 0-2 UKS Brasil-Florian Czekanów
12.11 (13:30) KS Orły Bojszów 1-3 FC Kłodnica Gliwice
12.11 (13:30) ŁTS Łabędy II 0-1 MKS Zabrze-Kończyce

14. kolejka

Data Wynik
16.03 (15:30) LKS Leśnik Łącza 6-2 UKS Trampkarz 22 Biskupice
17.03 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 2-5 LKS Naprzód Łubie
17.03 (11:00) LKS 45 Bujaków 6-0 MKS Zabrze-Kończyce
17.03 (11:30) KS Korona Bargłówka 0-3 KS Orły Bojszów
17.03 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 1-5 KS Carbo II Gliwice
17.03 (15:30) ŁTS Łabędy II 4-0 LKS Tempo II Paniówki
17.03 (15:30) FC Kłodnica Gliwice 1-0 UKS Brasil-Florian Czekanów

15. kolejka

Data Wynik
23.03 (15:30) LKS Naprzód Łubie 12-0 MKSR Czarni II Pyskowice
23.03 (15:30) LKS Tempo II Paniówki 1-6 LKS 45 Bujaków
24.03 (11:30) KS Korona Bargłówka 1-4 FC Kłodnica Gliwice
24.03 (15:30) UKS Trampkarz 22 Biskupice 3-2 ŁTS Łabędy II
24.03 (15:30) MKS Zabrze-Kończyce 1-2 LKS Jedność 32 II Przyszowice
24.03 (15:30) KS Carbo II Gliwice 3-2 UKS Brasil-Florian Czekanów
24.03 (15:30) KS Orły Bojszów 2-4 LKS Leśnik Łącza

16. kolejka

Data Wynik
06.04 (15:30) LKS 45 Bujaków 7-0 UKS Trampkarz 22 Biskupice
06.04 (16:00) FC Kłodnica Gliwice 4-3 KS Carbo II Gliwice
06.04 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 1-2 LKS Naprzód Łubie
07.04 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 2-2 LKS Tempo II Paniówki
07.04 (11:30) KS Korona Bargłówka 1-6 LKS Leśnik Łącza
07.04 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 0-3 MKS Zabrze-Kończyce
07.04 (17:00) ŁTS Łabędy II 8-2 KS Orły Bojszów

17. kolejka

Data Wynik
13.04 (14:00) LKS Leśnik Łącza 0-2 FC Kłodnica Gliwice
14.04 (11:00) LKS Tempo II Paniówki 3-0 MKSR Czarni II Pyskowice
14.04 (11:30) KS Korona Bargłówka 0-10 ŁTS Łabędy II
14.04 (12:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 2-2 LKS Jedność 32 II Przyszowice
14.04 (16:00) KS Carbo II Gliwice 1-5 LKS Naprzód Łubie
14.04 (17:00) MKS Zabrze-Kończyce 4-3 UKS Brasil-Florian Czekanów
14.04 (17:00) KS Orły Bojszów 0-9 LKS 45 Bujaków

18. kolejka

Data Wynik
20.04 (15:00) MKS Zabrze-Kończyce 3-0 KS Carbo II Gliwice
20.04 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 2-1 LKS Tempo II Paniówki
21.04 (11:30) KS Korona Bargłówka 1-3 LKS 45 Bujaków
21.04 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 0-3 UKS Trampkarz 22 Biskupice
21.04 (16:00) FC Kłodnica Gliwice 4-4 LKS Naprzód Łubie
21.04 (17:00) ŁTS Łabędy II 1-2 LKS Leśnik Łącza
12.06 (18:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 6-0 KS Orły Bojszów

19. kolejka

Data Wynik
27.04 (13:00) ŁTS Łabędy II 0-1 FC Kłodnica Gliwice
27.04 (15:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 3-2 UKS Brasil-Florian Czekanów
27.04 (16:00) KS Korona Bargłówka 0-4 LKS Jedność 32 II Przyszowice
27.04 (17:00) LKS Leśnik Łącza 0-3 LKS 45 Bujaków
28.04 (11:00) LKS Tempo II Paniówki 3-6 KS Carbo II Gliwice
28.04 (17:00) KS Orły Bojszów 3-0 MKSR Czarni II Pyskowice
28.04 (17:00) MKS Zabrze-Kończyce 2-4 LKS Naprzód Łubie

20. kolejka

Data Wynik
04.05 (12:00) LKS 45 Bujaków 7-1 ŁTS Łabędy II
04.05 (13:30) LKS Naprzód Łubie 2-1 LKS Tempo II Paniówki
04.05 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 2-2 KS Orły Bojszów
05.05 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 3-6 LKS Leśnik Łącza
05.05 (11:30) KS Korona Bargłówka 3-0 MKSR Czarni II Pyskowice
05.05 (17:00) FC Kłodnica Gliwice 3-1 MKS Zabrze-Kończyce
05.05 (18:00) KS Carbo II Gliwice 0-1 UKS Trampkarz 22 Biskupice

21. kolejka

Data Wynik
11.05 (14:00) KS Korona Bargłówka 2-5 UKS Brasil-Florian Czekanów
11.05 (17:00) LKS Leśnik Łącza 3-0 MKSR Czarni II Pyskowice
12.05 (11:00) LKS Tempo II Paniówki 3-4 MKS Zabrze-Kończyce
12.05 (12:00) LKS 45 Bujaków 13-0 FC Kłodnica Gliwice
12.05 (16:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 1-1 LKS Naprzód Łubie
12.05 (17:00) KS Orły Bojszów 2-2 KS Carbo II Gliwice
12.05 (17:00) ŁTS Łabędy II 2-1 LKS Jedność 32 II Przyszowice

22. kolejka

Data Wynik
18.05 (15:00) LKS Naprzód Łubie 0-1 KS Orły Bojszów
18.05 (17:00) FC Kłodnica Gliwice 4-2 LKS Tempo II Paniówki
18.05 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 2-1 LKS Leśnik Łącza
18.05 (17:30) MKS Zabrze-Kończyce 1-1 UKS Trampkarz 22 Biskupice
19.05 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 2-2 LKS 45 Bujaków
19.05 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 0-3 ŁTS Łabędy II
19.05 (17:00) KS Carbo II Gliwice 3-2 KS Korona Bargłówka

23. kolejka

Data Wynik
25.05 (16:00) ŁTS Łabędy II 0-3 UKS Brasil-Florian Czekanów
25.05 (17:00) LKS Leśnik Łącza 4-2 KS Carbo II Gliwice
26.05 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 3-1 FC Kłodnica Gliwice
26.05 (15:00) KS Korona Bargłówka 3-7 LKS Naprzód Łubie
26.05 (17:00) KS Orły Bojszów 3-2 MKS Zabrze-Kończyce
26.05 (17:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 5-1 LKS Tempo II Paniówki
26.05 (17:00) LKS 45 Bujaków 3-0 MKSR Czarni II Pyskowice

24. kolejka

Data Wynik
01.06 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 2-6 LKS 45 Bujaków
02.06 (11:00) LKS Tempo II Paniówki 7-2 KS Orły Bojszów
02.06 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 0-3 LKS Jedność 32 II Przyszowice
02.06 (16:00) LKS Naprzód Łubie 6-2 LKS Leśnik Łącza
02.06 (17:00) MKS Zabrze-Kończyce 3-1 KS Korona Bargłówka
02.06 (17:00) FC Kłodnica Gliwice 3-1 UKS Trampkarz 22 Biskupice
02.06 (17:00) KS Carbo II Gliwice 1-2 ŁTS Łabędy II

25. kolejka

Data Wynik
08.06 (16:00) LKS 45 Bujaków 8-1 KS Carbo II Gliwice
08.06 (17:00) LKS Leśnik Łącza 1-3 MKS Zabrze-Kończyce
09.06 (11:00) LKS Jedność 32 II Przyszowice 5-4 UKS Brasil-Florian Czekanów
09.06 (11:30) KS Korona Bargłówka 0-7 LKS Tempo II Paniówki
09.06 (12:30) MKSR Czarni II Pyskowice 0-3 FC Kłodnica Gliwice
09.06 (16:00) ŁTS Łabędy II 0-3 LKS Naprzód Łubie
09.06 (17:00) KS Orły Bojszów 5-2 UKS Trampkarz 22 Biskupice

26. kolejka

Data Wynik
15.06 (17:00) UKS Brasil-Florian Czekanów 3-0 MKSR Czarni II Pyskowice
15.06 (17:00) UKS Trampkarz 22 Biskupice 8-1 KS Korona Bargłówka
15.06 (17:00) LKS Naprzód Łubie 1-0 LKS 45 Bujaków
15.06 (17:00) FC Kłodnica Gliwice 1-2 KS Orły Bojszów
16.06 (11:00) LKS Tempo II Paniówki -:- LKS Leśnik Łącza
16.06 (12:00) KS Carbo II Gliwice -:- LKS Jedność 32 II Przyszowice
16.06 (12:00) MKS Zabrze-Kończyce -:- ŁTS Łabędy II
PARTNERZY: