Zabrze: Klasa C „Eurotech” (sezon 2023/24)
Terminarz
1. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
20.08 (11:00) | LKS Tempo II Paniówki | 2-0 | ŁTS Łabędy II |
20.08 (17:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | 2-1 | FC Kłodnica Gliwice |
20.08 (17:00) | KS Carbo II Gliwice | 2-6 | MKSR Czarni II Pyskowice |
20.08 (17:00) | LKS Naprzód Łubie | 2-2 | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
20.08 (17:00) | MKS Zabrze-Kończyce | 0-3 | LKS 45 Bujaków |
20.08 (17:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 2-3 | LKS Leśnik Łącza |
20.08 (17:00) | KS Orły Bojszów | 2-1 | KS Korona Bargłówka |
2. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
26.08 (17:00) | LKS Leśnik Łącza | 2-2 | KS Orły Bojszów |
27.08 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | 6-1 | MKS Zabrze-Kończyce |
27.08 (17:00) | FC Kłodnica Gliwice | 7-1 | KS Korona Bargłówka |
27.08 (17:00) | ŁTS Łabędy II | 7-0 | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
27.08 (17:00) | LKS 45 Bujaków | 3-0 | LKS Tempo II Paniówki |
27.08 (17:00) | MKSR Czarni II Pyskowice | 1-2 | LKS Naprzód Łubie |
27.08 (17:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | 5-0 | KS Carbo II Gliwice |
3. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
02.09 (15:00) | LKS Leśnik Łącza | 4-2 | KS Korona Bargłówka |
02.09 (16:30) | MKS Zabrze-Kończyce | 1-1 | MKSR Czarni II Pyskowice |
03.09 (11:00) | LKS Tempo II Paniówki | 0-2 | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
03.09 (16:00) | KS Carbo II Gliwice | 2-4 | FC Kłodnica Gliwice |
03.09 (16:00) | LKS Naprzód Łubie | 4-2 | UKS Brasil-Florian Czekanów |
03.09 (16:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 2-1 | LKS 45 Bujaków |
03.09 (16:00) | KS Orły Bojszów | 1-0 | ŁTS Łabędy II |
4. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
09.09 (16:00) | ŁTS Łabędy II | 2-3 | KS Korona Bargłówka |
09.09 (16:00) | LKS 45 Bujaków | 2-2 | KS Orły Bojszów |
09.09 (16:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | 9-0 | MKS Zabrze-Kończyce |
10.09 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | 10-1 | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
10.09 (12:00) | MKSR Czarni II Pyskowice | 4-5 | LKS Tempo II Paniówki |
10.09 (16:00) | FC Kłodnica Gliwice | 2-1 | LKS Leśnik Łącza |
10.09 (16:00) | LKS Naprzód Łubie | 6-0 | KS Carbo II Gliwice |
5. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
16.09 (15:00) | LKS Leśnik Łącza | 5-0 | ŁTS Łabędy II |
16.09 (16:00) | KS Carbo II Gliwice | 2-3 | MKS Zabrze-Kończyce |
16.09 (16:00) | LKS Tempo II Paniówki | 2-1 | UKS Brasil-Florian Czekanów |
17.09 (11:00) | LKS 45 Bujaków | 9-1 | KS Korona Bargłówka |
17.09 (15:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 1-2 | MKSR Czarni II Pyskowice |
17.09 (16:00) | LKS Naprzód Łubie | 0-3 | FC Kłodnica Gliwice |
17.09 (16:00) | KS Orły Bojszów | 4-3 | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
6. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
23.09 (16:00) | LKS 45 Bujaków | 3-3 | LKS Leśnik Łącza |
23.09 (16:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | 5-1 | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
24.09 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | 3-0 | KS Korona Bargłówka |
24.09 (12:30) | MKSR Czarni II Pyskowice | 2-1 | KS Orły Bojszów |
24.09 (16:00) | FC Kłodnica Gliwice | 2-7 | ŁTS Łabędy II |
24.09 (16:00) | KS Carbo II Gliwice | 2-6 | LKS Tempo II Paniówki |
24.09 (16:00) | LKS Naprzód Łubie | 3-0 | MKS Zabrze-Kończyce |
7. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
30.09 (15:00) | LKS Tempo II Paniówki | 2-0 | LKS Naprzód Łubie |
30.09 (16:00) | LKS Leśnik Łącza | 5-3 | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
01.10 (11:00) | MKSR Czarni II Pyskowice | 4-0 | KS Korona Bargłówka |
01.10 (16:00) | MKS Zabrze-Kończyce | 1-2 | FC Kłodnica Gliwice |
01.10 (16:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 3-2 | KS Carbo II Gliwice |
01.10 (16:00) | KS Orły Bojszów | 2-4 | UKS Brasil-Florian Czekanów |
01.10 (16:00) | ŁTS Łabędy II | 1-0 | LKS 45 Bujaków |
8. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
07.10 (11:00) | MKS Zabrze-Kończyce | 0-5 | LKS Tempo II Paniówki |
08.10 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | 8-1 | ŁTS Łabędy II |
08.10 (12:30) | MKSR Czarni II Pyskowice | 2-3 | LKS Leśnik Łącza |
08.10 (15:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | 6-0 | KS Korona Bargłówka |
08.10 (15:00) | KS Carbo II Gliwice | 3-4 | KS Orły Bojszów |
08.10 (15:00) | LKS Naprzód Łubie | 4-3 | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
08.10 (16:00) | FC Kłodnica Gliwice | 0-1 | LKS 45 Bujaków |
9. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
14.10 (13:00) | LKS Leśnik Łącza | 0-0 | UKS Brasil-Florian Czekanów |
14.10 (15:00) | LKS Tempo II Paniówki | 12-1 | FC Kłodnica Gliwice |
15.10 (11:00) | LKS 45 Bujaków | 5-2 | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
15.10 (11:30) | KS Korona Bargłówka | 3-3 | KS Carbo II Gliwice |
15.10 (15:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 4-2 | MKS Zabrze-Kończyce |
15.10 (15:00) | KS Orły Bojszów | 0-3 | LKS Naprzód Łubie |
15.10 (15:00) | ŁTS Łabędy II | 3-0 | MKSR Czarni II Pyskowice |
10. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
13.09 (17:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | 4-1 | ŁTS Łabędy II |
21.10 (15:00) | FC Kłodnica Gliwice | 3-1 | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
22.10 (12:30) | MKSR Czarni II Pyskowice | 3-5 | LKS 45 Bujaków |
22.10 (15:00) | LKS Naprzód Łubie | 8-0 | KS Korona Bargłówka |
01.11 (10:00) | LKS Tempo II Paniówki | 6-1 | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
10.03 (15:00) | KS Carbo II Gliwice | 0-1 | LKS Leśnik Łącza |
10.03 (15:00) | MKS Zabrze-Kończyce | 2-4 | KS Orły Bojszów |
11. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
28.10 (14:00) | LKS Leśnik Łącza | 4-3 | LKS Naprzód Łubie |
29.10 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | 8-1 | MKSR Czarni II Pyskowice |
29.10 (11:00) | LKS 45 Bujaków | 3-2 | UKS Brasil-Florian Czekanów |
29.10 (11:30) | KS Korona Bargłówka | 3-2 | MKS Zabrze-Kończyce |
29.10 (14:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 5-2 | FC Kłodnica Gliwice |
29.10 (14:00) | KS Orły Bojszów | 0-4 | LKS Tempo II Paniówki |
29.10 (14:00) | ŁTS Łabędy II | 5-2 | KS Carbo II Gliwice |
12. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
04.11 (14:00) | FC Kłodnica Gliwice | 13-0 | MKSR Czarni II Pyskowice |
04.11 (14:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | 2-4 | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
04.11 (14:00) | LKS Naprzód Łubie | 8-1 | ŁTS Łabędy II |
04.11 (14:00) | LKS Tempo II Paniówki | 9-1 | KS Korona Bargłówka |
05.11 (11:00) | KS Carbo II Gliwice | 1-1 | LKS 45 Bujaków |
05.11 (14:00) | MKS Zabrze-Kończyce | 0-4 | LKS Leśnik Łącza |
05.11 (14:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 0-1 | KS Orły Bojszów |
13. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
11.11 (11:00) | LKS Leśnik Łącza | 1-2 | LKS Tempo II Paniówki |
11.11 (13:30) | LKS 45 Bujaków | 2-3 | LKS Naprzód Łubie |
12.11 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | 14-1 | KS Carbo II Gliwice |
12.11 (12:00) | KS Korona Bargłówka | 4-3 | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
12.11 (12:30) | MKSR Czarni II Pyskowice | 0-2 | UKS Brasil-Florian Czekanów |
12.11 (13:30) | KS Orły Bojszów | 1-3 | FC Kłodnica Gliwice |
12.11 (13:30) | ŁTS Łabędy II | 0-1 | MKS Zabrze-Kończyce |
14. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
16.03 (15:30) | LKS Leśnik Łącza | 6-2 | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
17.03 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | 2-5 | LKS Naprzód Łubie |
17.03 (11:00) | LKS 45 Bujaków | 6-0 | MKS Zabrze-Kończyce |
17.03 (11:30) | KS Korona Bargłówka | 0-3 | KS Orły Bojszów |
17.03 (12:30) | MKSR Czarni II Pyskowice | 1-5 | KS Carbo II Gliwice |
17.03 (15:30) | ŁTS Łabędy II | 4-0 | LKS Tempo II Paniówki |
17.03 (15:30) | FC Kłodnica Gliwice | 1-0 | UKS Brasil-Florian Czekanów |
15. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
23.03 (15:30) | LKS Naprzód Łubie | -:- | MKSR Czarni II Pyskowice |
23.03 (15:30) | LKS Tempo II Paniówki | 1-6 | LKS 45 Bujaków |
24.03 (11:30) | KS Korona Bargłówka | 1-4 | FC Kłodnica Gliwice |
24.03 (15:30) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 3-2 | ŁTS Łabędy II |
24.03 (15:30) | MKS Zabrze-Kończyce | 1-2 | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
24.03 (15:30) | KS Carbo II Gliwice | 3-2 | UKS Brasil-Florian Czekanów |
24.03 (15:30) | KS Orły Bojszów | 2-4 | LKS Leśnik Łącza |
16. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
06.04 (15:30) | LKS 45 Bujaków | -:- | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
06.04 (16:00) | FC Kłodnica Gliwice | -:- | KS Carbo II Gliwice |
06.04 (17:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | -:- | LKS Naprzód Łubie |
07.04 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | -:- | LKS Tempo II Paniówki |
07.04 (11:30) | KS Korona Bargłówka | -:- | LKS Leśnik Łącza |
07.04 (12:30) | MKSR Czarni II Pyskowice | -:- | MKS Zabrze-Kończyce |
07.04 (17:00) | ŁTS Łabędy II | -:- | KS Orły Bojszów |
17. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
14.04 (11:30) | KS Korona Bargłówka | -:- | ŁTS Łabędy II |
14.04 (12:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | -:- | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
14.04 (17:00) | LKS Tempo II Paniówki | -:- | MKSR Czarni II Pyskowice |
14.04 (17:00) | MKS Zabrze-Kończyce | -:- | UKS Brasil-Florian Czekanów |
14.04 (17:00) | LKS Leśnik Łącza | -:- | FC Kłodnica Gliwice |
14.04 (17:00) | KS Orły Bojszów | -:- | LKS 45 Bujaków |
14.04 (17:00) | KS Carbo II Gliwice | -:- | LKS Naprzód Łubie |
18. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
20.04 (17:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | -:- | LKS Tempo II Paniówki |
21.04 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | -:- | KS Orły Bojszów |
21.04 (11:30) | KS Korona Bargłówka | -:- | LKS 45 Bujaków |
21.04 (17:00) | ŁTS Łabędy II | -:- | LKS Leśnik Łącza |
21.04 (17:00) | MKS Zabrze-Kończyce | -:- | KS Carbo II Gliwice |
21.04 (17:00) | MKSR Czarni II Pyskowice | -:- | UKS Trampkarz 22 Biskupice |
21.04 (17:00) | FC Kłodnica Gliwice | -:- | LKS Naprzód Łubie |
19. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
28.04 (17:00) | ŁTS Łabędy II | -:- | FC Kłodnica Gliwice |
28.04 (17:00) | KS Orły Bojszów | -:- | MKSR Czarni II Pyskowice |
28.04 (17:00) | LKS Leśnik Łącza | -:- | LKS 45 Bujaków |
28.04 (17:00) | MKS Zabrze-Kończyce | -:- | LKS Naprzód Łubie |
28.04 (17:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | -:- | UKS Brasil-Florian Czekanów |
28.04 (17:00) | LKS Tempo II Paniówki | -:- | KS Carbo II Gliwice |
28.04 (17:00) | KS Korona Bargłówka | -:- | LKS Jedność 32 II Przyszowice |
20. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
04.05 (17:00) | UKS Brasil-Florian Czekanów | -:- | KS Orły Bojszów |
05.05 (11:00) | LKS Jedność 32 II Przyszowice | -:- | LKS Leśnik Łącza |
05.05 (11:30) | KS Korona Bargłówka | -:- | MKSR Czarni II Pyskowice |
05.05 (17:00) | LKS Naprzód Łubie | -:- | LKS Tempo II Paniówki |
05.05 (17:00) | LKS 45 Bujaków | -:- | ŁTS Łabędy II |
05.05 (17:00) | FC Kłodnica Gliwice | -:- | MKS Zabrze-Kończyce |
05.05 (17:00) | KS Carbo II Gliwice | -:- | UKS Trampkarz 22 Biskupice |