ZINA Klasa okręgowa, grupa: Katowice II (sezon 2018/19)

Terminarz

1. kolejka

Data Wynik
11.08 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 2-1 LKS Przyszłość Ciochowice
11.08 (17:00) KS Naprzód Rydułtowy 1-5 LKS Jedność 32 Przyszowice
11.08 (17:00) ŚKS Naprzód Lipiny 0-2 KS Sośnica Gliwice
11.08 (17:00) LKS Zameczek Czernica 1-1 MKSR Czarni Pyskowice
12.08 (11:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 1-4 GKS Pierwszy Chwałowice
12.08 (15:00) LKS Orzeł Mokre 2-3 GKS Piast II Gliwice S.A.
12.08 (16:00) KS 94 Rachowice 0-2 KS Rymer Rybnik
12.08 (17:00) LKS Unia Książenice 6-1 MKS Czerwionka

2. kolejka

Data Wynik
15.08 (17:00) MKS Czerwionka 4-1 KS Rymer Rybnik
15.08 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 2-1 KS Sośnica Gliwice
15.08 (17:00) LKS Unia Książenice 5-1 LKS Orzeł Mokre
15.08 (17:00) GKS Piast II Gliwice S.A. 1-1 LKS Zameczek Czernica
15.08 (17:00) MKSR Czarni Pyskowice 3-2 KS Naprzód Rydułtowy
15.08 (17:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 7-0 ŚKS Naprzód Lipiny
15.08 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 1-3 GKS Pierwszy Chwałowice
15.08 (17:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 0-4 KS 94 Rachowice

3. kolejka

Data Wynik
18.08 (17:00) LKS Orzeł Mokre 3-3 MKS Czerwionka
18.08 (17:00) KS Naprzód Rydułtowy 0-3 GKS Piast II Gliwice S.A.
18.08 (17:00) KS 94 Rachowice 1-0 LKS Przyszłość Ciochowice
18.08 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 1-3 LKS Jedność 32 Przyszowice
18.08 (17:00) ŚKS Naprzód Lipiny 1-0 MKSR Czarni Pyskowice
18.08 (17:00) LKS Zameczek Czernica 0-2 LKS Unia Książenice
19.08 (17:00) KS Rymer Rybnik 1-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
19.08 (18:00) KS Sośnica Gliwice 3-1 GKS Pierwszy Chwałowice

4. kolejka

Data Wynik
25.08 (17:00) MKS Czerwionka 1-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
25.08 (17:00) LKS Orzeł Mokre 0-0 LKS Zameczek Czernica
25.08 (17:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 5-3 GKS Pierwszy Chwałowice
25.08 (17:00) LKS Unia Książenice 7-0 KS Naprzód Rydułtowy
25.08 (17:00) GKS Piast II Gliwice S.A. 10-0 ŚKS Naprzód Lipiny
25.08 (17:00) MKSR Czarni Pyskowice 1-3 LKS Tęcza Wielowieś
25.08 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 0-2 KS Rymer Rybnik
26.08 (17:00) KS Sośnica Gliwice 1-1 KS 94 Rachowice

5. kolejka

Data Wynik
01.09 (11:00) KS 94 Rachowice 2-5 LKS Jedność 32 Przyszowice
01.09 (15:00) KS Rymer Rybnik 2-0 KS Sośnica Gliwice
01.09 (16:00) LKS Zameczek Czernica 2-0 MKS Czerwionka
01.09 (16:00) ŚKS Naprzód Lipiny 2-3 LKS Unia Książenice
01.09 (16:00) KS Naprzód Rydułtowy 1-2 LKS Orzeł Mokre
01.09 (17:00) MKSR Czarni Pyskowice 0-3 GKS Pierwszy Chwałowice
02.09 (11:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 6-0 LKS Przyszłość Ciochowice
02.09 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 1-3 GKS Piast II Gliwice S.A.

6. kolejka

Data Wynik
08.09 (16:00) LKS Orzeł Mokre 6-1 ŚKS Naprzód Lipiny
08.09 (16:00) LKS Zameczek Czernica 5-7 KS Naprzód Rydułtowy
08.09 (16:00) MKSR Czarni Pyskowice 1-3 KS 94 Rachowice
08.09 (16:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 3-4 KS Rymer Rybnik
08.09 (16:00) MKS Czerwionka 2-1 LKS Przyszłość Ciochowice
08.09 (17:00) GKS Piast II Gliwice S.A. 2-1 GKS Pierwszy Chwałowice
09.09 (16:00) LKS Unia Książenice 5-2 LKS Tęcza Wielowieś
09.09 (16:00) KS Sośnica Gliwice 1-7 KS Energetyk ROW II Rybnik

7. kolejka

Data Wynik
15.09 (15:30) KS 94 Rachowice 1-3 GKS Piast II Gliwice S.A.
15.09 (16:00) LKS Tęcza Wielowieś 1-4 LKS Orzeł Mokre
15.09 (16:00) KS Rymer Rybnik 5-0 MKSR Czarni Pyskowice
15.09 (16:00) KS Naprzód Rydułtowy 3-3 MKS Czerwionka
15.09 (16:00) ŚKS Naprzód Lipiny 3-2 LKS Zameczek Czernica
15.09 (16:00) GKS Pierwszy Chwałowice 0-1 LKS Unia Książenice
15.09 (16:00) LKS Przyszłość Ciochowice 0-3 KS Sośnica Gliwice
16.09 (11:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 1-1 LKS Jedność 32 Przyszowice

8. kolejka

Data Wynik
22.09 (16:00) LKS Orzeł Mokre 2-5 GKS Pierwszy Chwałowice
22.09 (16:00) LKS Zameczek Czernica 1-1 LKS Tęcza Wielowieś
22.09 (16:00) KS Naprzód Rydułtowy 1-1 ŚKS Naprzód Lipiny
22.09 (16:00) MKSR Czarni Pyskowice 4-1 KS Energetyk ROW II Rybnik
22.09 (16:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 0-0 LKS Przyszłość Ciochowice
22.09 (16:00) MKS Czerwionka 1-4 KS Sośnica Gliwice
22.09 (17:00) GKS Piast II Gliwice S.A. 1-1 KS Rymer Rybnik
23.09 (16:00) LKS Unia Książenice 3-1 KS 94 Rachowice

9. kolejka

Data Wynik
29.09 (16:00) KS Rymer Rybnik 3-2 LKS Unia Książenice
29.09 (16:00) ŚKS Naprzód Lipiny 1-1 MKS Czerwionka
29.09 (16:00) GKS Pierwszy Chwałowice 0-1 LKS Zameczek Czernica
29.09 (16:00) KS 94 Rachowice 1-1 LKS Orzeł Mokre
29.09 (16:00) LKS Przyszłość Ciochowice 5-1 MKSR Czarni Pyskowice
30.09 (16:00) KS Sośnica Gliwice 4-4 LKS Jedność 32 Przyszowice
30.09 (16:00) LKS Tęcza Wielowieś 5-0 KS Naprzód Rydułtowy
03.10 (15:30) KS Energetyk ROW II Rybnik 3-0 GKS Piast II Gliwice S.A.

10. kolejka

Data Wynik
06.10 (15:00) ŚKS Naprzód Lipiny 2-0 LKS Tęcza Wielowieś
06.10 (15:00) LKS Orzeł Mokre 0-3 KS Rymer Rybnik
06.10 (15:00) LKS Zameczek Czernica 1-0 KS 94 Rachowice
06.10 (15:00) KS Naprzód Rydułtowy 0-5 GKS Pierwszy Chwałowice
06.10 (15:00) LKS Unia Książenice 3-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
06.10 (15:00) MKSR Czarni Pyskowice 1-2 KS Sośnica Gliwice
06.10 (15:00) MKS Czerwionka 1-1 LKS Jedność 32 Przyszowice
06.10 (16:00) GKS Piast II Gliwice S.A. 6-0 LKS Przyszłość Ciochowice

11. kolejka

Data Wynik
13.10 (15:00) KS Rymer Rybnik 2-1 LKS Zameczek Czernica
13.10 (15:00) GKS Pierwszy Chwałowice 4-0 ŚKS Naprzód Lipiny
13.10 (15:00) KS 94 Rachowice 1-0 KS Naprzód Rydułtowy
13.10 (15:00) LKS Przyszłość Ciochowice 2-3 LKS Unia Książenice
13.10 (15:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 4-0 MKSR Czarni Pyskowice
14.10 (11:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 8-1 LKS Orzeł Mokre
14.10 (15:00) LKS Tęcza Wielowieś 1-4 MKS Czerwionka
17.11 (13:00) KS Sośnica Gliwice -:- GKS Piast II Gliwice S.A.

12. kolejka

Data Wynik
20.10 (15:00) ŚKS Naprzód Lipiny 2-1 KS 94 Rachowice
20.10 (15:00) LKS Orzeł Mokre 2-1 LKS Przyszłość Ciochowice
20.10 (15:00) LKS Zameczek Czernica 4-1 KS Energetyk ROW II Rybnik
20.10 (15:00) KS Naprzód Rydułtowy 0-8 KS Rymer Rybnik
20.10 (15:00) GKS Piast II Gliwice S.A. 5-1 LKS Jedność 32 Przyszowice
20.10 (15:00) MKS Czerwionka 7-0 MKSR Czarni Pyskowice
21.10 (15:00) LKS Unia Książenice 3-1 KS Sośnica Gliwice
21.10 (15:00) LKS Tęcza Wielowieś 3-1 GKS Pierwszy Chwałowice

13. kolejka

Data Wynik
27.10 (14:00) LKS Orzeł Mokre 0-3 KS Sośnica Gliwice
27.10 (14:00) KS Rymer Rybnik 6-1 ŚKS Naprzód Lipiny
27.10 (14:00) GKS Pierwszy Chwałowice 2-3 MKS Czerwionka
27.10 (14:00) MKSR Czarni Pyskowice 0-8 GKS Piast II Gliwice S.A.
27.10 (14:00) KS 94 Rachowice 0-0 LKS Tęcza Wielowieś
27.10 (14:00) LKS Przyszłość Ciochowice 0-2 LKS Zameczek Czernica
27.10 (14:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 1-1 LKS Unia Książenice
28.10 (11:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 6-2 KS Naprzód Rydułtowy

14. kolejka

Data Wynik
03.11 (14:00) ŚKS Naprzód Lipiny 1-2 KS Energetyk ROW II Rybnik
03.11 (14:00) LKS Orzeł Mokre 2-4 LKS Jedność 32 Przyszowice
03.11 (14:00) LKS Zameczek Czernica 1-1 KS Sośnica Gliwice
03.11 (14:00) KS Naprzód Rydułtowy 2-1 LKS Przyszłość Ciochowice
03.11 (14:00) GKS Pierwszy Chwałowice 1-2 KS 94 Rachowice
03.11 (14:00) MKS Czerwionka 1-5 GKS Piast II Gliwice S.A.
04.11 (14:00) LKS Unia Książenice 5-0 MKSR Czarni Pyskowice
04.11 (14:00) LKS Tęcza Wielowieś 0-3 KS Rymer Rybnik

15. kolejka

Data Wynik
10.11 (13:30) KS Rymer Rybnik 5-0 GKS Pierwszy Chwałowice
10.11 (13:30) MKSR Czarni Pyskowice 2-3 LKS Orzeł Mokre
10.11 (13:30) KS 94 Rachowice 1-6 MKS Czerwionka
10.11 (13:30) LKS Przyszłość Ciochowice 0-0 ŚKS Naprzód Lipiny
10.11 (13:30) LKS Jedność 32 Przyszowice 2-1 LKS Zameczek Czernica
10.11 (14:00) GKS Piast II Gliwice S.A. 3-1 LKS Unia Książenice
11.11 (11:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 1-0 LKS Tęcza Wielowieś
11.11 (14:00) KS Sośnica Gliwice 3-0 KS Naprzód Rydułtowy
PARTNERZY: