Poltent Puchar Polski 2023/24, grupa: Śląski ZPN – Zabrze
1. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
04.08 (18:00) | LKS Tęcza Wielowieś | 3-6 | ŁTS Łabędy |
05.08 (10:30) | SKS Gwarek Zabrze | 1-5 | GKS Piast II Gliwice S.A. |
05.08 (11:00) | LKS Wilki Wilcza | 0-3 | MKS Concordia Knurów |
05.08 (12:15) | LKS Jedność 32 Przyszowice | 1-4 | GKS Gwarek Ornontowice |
05.08 (15:00) | LKS Tempo Paniówki | 0-1 | KS Sośnica Gliwice |
05.08 (15:00) | LKS Gwiazda Chudów | 1-1 | GKS Gwarek II Ornontowice |
05.08 (15:30) | LKS Olimpia Pławniowice | 3-3 | MKSR Czarni Pyskowice |
05.08 (17:00) | LKS Naprzód Świbie | 0-3 | MOSiR Sparta Zabrze |
08.08 (18:00) | PKS Ruch Kozłów | 2-3 | KS Start Sierakowice |
12.08 (17:00) | KS Korona Bargłówka | 0-3 | LKS Pogoń Ziemięcice |
12.08 (17:00) | UKS Trampkarz 22 Biskupice | 0-4 | KS Piast Pawłów |
12.08 (17:00) | LKS 45 Bujaków | 3-3 | AP Team Gliwice |
13.08 (11:00) | Grzybowicki KS Zabrze | 1-3 | KS Burza II Borowa Wieś |
15.08 (16:30) | MKS Zaborze Zabrze | 0-5 | KS Górnik II Zabrze S.S.A. |
16.08 (17:30) | KS 94 Rachowice | 1-1 | KS Burza Borowa Wieś |
23.08 (17:30) | LKS Młodość Rudno | 3-1 | LKS Naprzód Żernica |
2. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
29.08 (11:00) | SKS Gwarek Zabrze | 0-2 | KS Górnik II Zabrze S.S.A. |
30.08 (17:00) | LKS Młodość Rudno | 4-1 | LKS Gwiazda Chudów |
30.08 (17:00) | MKS Concordia Knurów | 1-4 | GKS Gwarek Ornontowice |
30.08 (17:00) | KS Burza II Borowa Wieś | 2-10 | MOSiR Sparta Zabrze |
30.08 (17:00) | LKS Pogoń Ziemięcice | 8-1 | KS Piast Pawłów |
30.08 (17:30) | KS 94 Rachowice | 1-4 | KS Sośnica Gliwice |
30.08 (17:30) | LKS Olimpia Pławniowice | 1-3 | KS Start Sierakowice |
30.08 (20:15) | AP Team Gliwice | 0-12 | ŁTS Łabędy |
3. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
05.09 (17:00) | ŁTS Łabędy | 2-3 | GKS Gwarek Ornontowice |
05.09 (17:00) | KS Start Sierakowice | 1-10 | KS Górnik II Zabrze S.S.A. |
06.09 (17:00) | MOSiR Sparta Zabrze | 1-6 | KS Sośnica Gliwice |
06.09 (17:00) | LKS Pogoń Ziemięcice | 3-0 | LKS Młodość Rudno |
4. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
20.09 (16:45) | KS Sośnica Gliwice | 0-2 | KS Górnik II Zabrze S.S.A. |
20.09 (16:45) | LKS Pogoń Ziemięcice | 0-3 | GKS Gwarek Ornontowice |
5. kolejka
Data | Wynik | ||
---|---|---|---|
04.10 (16:00) | GKS Gwarek Ornontowice | 0-5 | KS Górnik II Zabrze S.S.A. |