Gąsior żegna się z LKS Jedność.

dodano: 21.04.2022, przez

Zarząd LKS Jedność 32 Przyszowice postanowił zakończyć współpracę z dotychczasowym trenerem Robertem Gąsiorem. Oficjalnie we wtorek 19 kwietnia bieżącego roku podziękowano szkoleniowcowi za okres spędzony w Przyszowicach. Tymczasowo obowiązki związane z prowadzeniem zajęć przejmie dotychczasowy asystent Piotr Szołtysek. Niebawem za pośrednictwem oficjalnych źródeł komunikacji podamy personalia osoby odpowiedzialnej za prowadzenie pierwszej drużyny.

Trener Gąsior prowadził zespół LKS Jedność w dwudziestu trzech oficjalnych meczach. Dwa zakończyły się korzystnie dla ekipy z Przyszowic. Pierwszym był baraż o pozostanie w śląskiej czwartej lidze. Zwycięzcę wyłonił konkurs rzutów karnych. Drugim, kilka dni później, był mecz rozegrany w ramach Jatta Puchar Polski, grupa: Zabrze. Jedyny pojedynek z pozytywnym rozstrzygnięciem w regulaminowym czasie gry. Reszta sprowadza się do dwóch ugranych punktów w „Zina” IV liga, grupa: śląska I. Bilans na kolana nie rzuca, chociaż powody determinujące roszadę były bardziej złożone. 

Pragniemy w imieniu zarządu za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej serdecznie podziękować Robertowi Gąsiorowi za współpracę. Przygoda z LKS Jedność trwała niespełna dziesięć miesięcy, dokładnie dwieście dziewięćdziesiąt trzy dni. Życzymy powodzenia na dalszej ścieżce trenerskiej oraz odnotowywania rezultatów zdecydowanie bardziej urodzajnych w zdobycze punktowe.

Komentarze

PARTNERZY: