F. Kubica: zasłużyliśmy na wygraną.

dodano: 28.03.2022, przez

Poprosiliśmy zawodnika drużyny rezerw Filipa Kubicę o krótki komentarz dotyczący niedzielnego spotkania z bezpośrednim zapleczem LKS Tempo Paniówki.

Niestety w meczu nie zagrałem dobrze. Wiem że stać mnie na dużo więcej. Cały czas mobilizuje się do dalszej pracy nad sobą, żeby w następnym spotkaniu pokazać się z możliwie jak najlepszej strony.

Mecz był zrównoważony. W pierwszej połowie z pewnością, trudność sprawiało nam konstruowanie akcji, utrzymanie i przedostanie piłki w kolejne sektory boiska. Graliśmy bardzo spontanicznie. Po przerwie nasza organizacja na boisku wyglądała lepiej, każdy z nas w szatni zadał sobie cele do zrealizowania. Gra się uspokoiła i zdołaliśmy jeszcze raz umieścić piłkę w siatce.

Jako drużyna na pewno nie zagraliśmy najlepszego meczu. W obydwu połowach popełnialiśmy wiele błędów, za które płaciliśmy straconymi siłami i mogliśmy zapłacić bramką. Nasz przeciwnik również popełniał błędy które, staraliśmy się wykorzystać. Dzięki walce do końca i zaangażowaniu każdego zawodnika na boisku, zasłużyliśmy na to zwycięstwo.

W kolejnych spotkaniach można się spodziewać coraz lepszych występów. Na treningach cały czas pracujemy ciężko, żeby osiągać nasze własne i drużynowe cele.

Niedziela (27.03), godz. 14:00, LKS Jedność II 32 Przyszowice – LKS Tempo II Paniówki 2:0 (1:0).


 

Komentarze

PARTNERZY: