Pogrążeni w żałobie.

dodano: 01.11.2017, przez

Dzień Wszystkich Świętych obchodzony pierwszego dnia listopada zbiegł się z innym, równie smutnym i bolesnym wydarzeniem. Trzydziestego października w wieku dwudziestu sześciu lat zmarł Dariusz Pastor, były zawodnik LKS Jedność 32 Przyszowice. Wspólnie z kolegami, w 2007 roku, przyczynił się do pierwszego, historycznego awansu na szczebel katowickiej klasy okręgowej. Dariusz dołożył cegiełkę do wywalczenia piątego miejsca w debiutanckim sezonie. Godnie przez kilka lat reprezentował barwy przyszowickiego klubu. Zapisał bardzo ważny rozdział w historii.

Pragniemy za pośrednictwem witryny internetowej w imieniu przedstawicieli oraz sympatyków LKS Jedność 32 Przyszowice złożyć na ręce rodziny najszczersze kondolencje. Wyrażamy najszczerszy żal i współczucie z powodu śmierci Dariusza.

Podczas najbliższego meczu rangi mistrzowskiej w sobotę 4 listopada klub uczci pamięć tragicznie zmarłego Dariusza. Zawody pomiędzy LKS Jedność a ŁTS Łabędy poprzedzi minuta ciszy. Zawodnicy założą na ramiona czarne wstęgi.

Komentarze

PARTNERZY: