Zaprezentuj swoje umiejętności!

dodano: 19.06.2017, przez

Sezon 2016/17 dobiegł końca. Kolejny wystartuje za kilkadziesiąt dni, więc w imieniu trenera zapraszamy na test-mecz. Pierwsza drużyna rozegra mecz kontrolny w środę 21 czerwca bieżącego roku o godz. 18:30 na obiekcie należącym do MKS Zaborze Zabrze. Boisko znajduje się w dzielnicy Zabrza przy ulicy Wyciska 5a. Rywalem LKS Jedność będzie miejscowy zespół, mistrz zabrzańskiej Majer A-klasa.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich graczy chcących zaprezentować swe umiejętności piłkarskie. Dużym atutem będzie status młodzieżowca w sezonie 2017/18, aczkolwiek najważniejsze są futbolowe predyspozycje potencjalnych kandydatów. Przypominamy, że młodzieżowcem będzie zawodnik urodzony w roku 1997 i młodszy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, aby sprawdzić umiejętności w zespole aspirującym do tytułu mistrzowskiego. LKS Jedność zajął 2. miejsce w rozgrywkach Zina liga okręgowa, grupa: Katowice II.

Przygotowania do sezonu 2017/18 ruszą 18 lipca, więc zaplanowany na najbliższą środę mecz nie będzie jedyną okazją do zaprezentowania umiejętności. Okienko transferowe jest otwarte do 31 sierpnia, także każdy zawodnik prezentujący odpowiedni poziom będzie mile widziany w przyszowickim zespole.

Dodatkowych informacji drogą telefoniczną udzieli trener Mateusz Labusek. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer 663 653 269.

Komentarze

PARTNERZY: