3. turniej o Puchar Jedności.

dodano: 20.06.2016, przez

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników futbolu dziecięcego na trzecią edycję turnieju o Puchar Jedności. Dwie poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem, stąd organizatorzy rozłożyli rywalizację na dwa dni. W sobotę 25 czerwca na przyszowickim stadionie zobaczmy zmagania młodocianych futbolistów z roczników 2007 oraz 2009. Następnego dnia, w niedzielę 26 czerwca będziemy emocjonować się pojedynkami zawodników z rocznika 2005.

Adeptów nowego piłkarskiego pokolenia będzie można podziwiać w godzinach od 9:00 do 14:00. Kilka godzin zaciętej rywalizacji na przyszowickiej murawie w najbliższą sobotę oraz niedzielę. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla uczestników oraz zgromadzonej publiki. Gorąco zachęcamy do przyjścia na stadion, aby zapoznać się ze szczegółami.

Podsumowanie trzeciej edycji turnieju ukaże się na przełomie czerwca oraz lipca. Opublikujemy kilka materiałów na łamach strony internetowej. Popularyzacja piłki nożnej oraz integracja środowiska poprzez sport. Wymienione hasła są sztandarowe w kontekście organizacji. Zbliżający się turniej będzie przystankiem pomiędzy zakończeniem roku szkolnego a nadchodzącym okresem wakacyjnym.

Komentarze

PARTNERZY: