Przygotowania do rundy wiosennej.

dodano: 31.01.2016, przez

Podopieczni Wojciecha Kempy zainicjowali zimowy okres przygotowawczy od jednostki treningowej zaplanowanej na osiemnasty dzień stycznia. Zawodnicy w ciągu tygodnia spotykają się trzykrotnie. Tydzień zwieńczany jest meczem kontrolnym. Drużyna przed meczem mistrzowskim inaugurującym wiosenną część zmagań rozegra minimum osiem gier kontrolnych. W styczniu odbyły się dwa spotkania towarzyskie.

Pierwszym rywalem LKS Jedność był KS Concordia Knurów. Mecz rozegrano w sobotę 23 stycznia bieżącego roku. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Ostatecznie wynik uformował się w stosunku trzy do jednego na korzyść Knurowian. Honorowego gola zdobył zawodnik testowany. Siedem dni później, w sobotę 30 stycznia, Przyszowiczanie zmierzyli się z ŁTS Łabędy. W pierwszej części padły dwa gole. Łukasz Guzy otworzył wynik rywalizacji. LKS Jedność doprowadził do wyrównania po strzale z rzutu wolnego Roberta Szarugi. W końcówce zwycięską bramkę zdobył Szaruga skutecznie egzekwując rzut wolny.

W drugim miesiącu 2016 roku LKS Jedność 32 Przyszowice rozegra cztery mecze kontrolne. Poniżej prezentujemy rozkład oraz pierwotnie zakładany termin. Godziny oraz miejsca rozegrania zawodów ustalane są z przeciwnikami na bieżąco.

  • Sobota (06.02) – KS Górnik Wesoła (IV liga, grupa: śląska I).
  • Sobota (13.02) – MKS Lędziny (klasa okręgowa, grupa: Katowice I).
  • Sobota (20.02) – BKS Sarmacja Będzin (IV liga, grupa: śląska I).
  • Sobota (27.02) – KS Slavia Ruda Śląska (IV liga, grupa: śląska I).

Powyższe dane będą aktualizowane w trakcie trwania miesiąca. Potwierdzone informacje w możliwie najkrótszym terminie będziemy uzupełniać, aby zainteresowani mogli śledzić poczynania drużyny.

Komentarze

PARTNERZY: