Hajok katem Jasieniczan.

dodano: 21.09.2015, przez

W sobotę 29 września przyszowicki zespół udał się w podróż do Jasienicy, aby rozegrać mecz rangi mistrzowskiej. Podopieczni Bartosza Kowala przed kilkoma dniami wspólnie z KP Unia zgotowali w Przyszowicach festiwal strzelecki. Spotkanie z ogólną liczbą siedmiu trafień zakończyło się zwycięstwem miejscowej ekipy różnicą jednego gola.

Znakomitą sytuację na otwarcie wyniku rywalizacji po upływie niespełna sześćdziesięciu sekund zmarnował Dariusz Łoś. Napastnik gospodarzy przegrał bezpośredni pojedynek z Tomaszem Szindlerem. W kolejnych minutach dominowała niedokładność. Drużyny skoncentrowały się na uważnej grze w destrukcji ograniczając poczynania ofensywne do minimum. Atrakcyjność starcia z uwagi na nikłą ilość sytuacji podbramkowych mocno podupadła. Dodatkowe sto dwadzieścia sekund nie zmieniło przeciętnego oblicza, więc Mateusz Konieczny zaprosił piłkarzy na przerwę.

Druga część sobotniego spotkania była bardziej widowiskowa dla widzów przybyłych na stadion w Jasienicy. Worek z bramkami w sześćdziesiątej czwartej rozwiązał Rafał Hajok. Snajper przyjezdnej ekipy zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Uderzona piłka wylądowała w okienku bramki strzeżonej przez Krzysztofa Michałowskiego. Dziesięć minut później ponownie Hajok zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Atomowe uderzenie zatrzymało się na poprzeczce. Mateusz Konieczny do regulaminowego czasu gry dorzucił dwieście czterdzieści sekund. Dodatkowa bonifikata czasowa minęła, więc sygnałem dźwiękowym oznajmił koniec batalii mistrzowskiej.

W kontekście dalszej części sezonu LKS Jedność dopisał do dotychczasowego dorobku bardzo cenny komplet punktów. Znakomita bramka autorstwa Hajoka pozbawiła Jasieniczan szans na ugranie korzystnego rezultatu.


Protokół pomeczowy:

Sobota (29.08), godz. 17:00, LKS Drzewiarz Jasienica – LKS Jedność 32 Przyszowice 0:1 (0:0).

Strzelec bramki: 64′ Hajok (dla LKS Jedność).

Skład LKS Drzewiarz Jasienica: Michałowski – Studencki, Chojnacki, Basiura (35′ Wojtasik), Romanowicz – Sekuła, Łoś, Gajda (66′ Kosmaty), Kołodziej (66′ Piela), Jakowenko (82′ Jasiński) – Kozielski.

Skład LKS Jedność 32 Przyszowice: Szindler – Łuszcz, Szaruga, Pastor, Wolniewicz – Kiełtyka (87′ Beker), Botor (46′ Zmitrowicz), Świetlicki (46′ Mucha), Przybylski – Hajok, Sosna (90′ Górski).

Żółte kartki: 26′ Kołodziej (LKS Drzewiarz) – 40′ Botor (LKS Jedność).

Komentarze

PARTNERZY: