Ostatni sprawdzian.

dodano: 18.03.2015, przez

Siedem dni przed pierwszym oficjalnym meczem w 2015 roku podopieczni Bartosza Kowala zmierzyli się z KS Concordia Knurów. Sobotni sparingpartner po rundzie jesiennej plasuje się na piątym miejscu w pierwszej grupie śląskiej czwartej ligi. Początek próby generalnej wyznaczono na godz. 10:00. Stadion zlokalizowany w Knurowie przy Alei Lipowej 12 był areną towarzyskiego starcia.

Gracze z Knurowa szybko wyszli na prowadzenie. Dwie zdobyte bramki uśpiły czujność podopiecznych Wojciecha Kempy. Przyszowiczanie zaatakowali z większym rozmachem i zdołali doprowadzić do wyrównania. Bartłomieja Krzywickiego pokonali koledzy z zespołu. Samobójcze trafienia były dziełem przypadku, aczkolwiek goście wymusili błędy na rywalu.

Gol rozstrzygający losy rywalizacji padł po zmianie stron. Składny i szybki kontratak miejscowego zespołu wyłonił zwycięzcę kontrolnego pojedynku. Wcześniej Krzywicki wykazał czujność po strzałach Wolniewicza, Mnochego i Szołtyska. Mocną stroną Knurowian jest szybkie przejście po odbiorze do ataku. LKS Jedność nie ustrzegł się błędu, więc musiał pogodzić się z porażką po ostatnim gwizdku piłkarskiego rozjemcy.


Protokół pomeczowy:

Sobota (14.03), godz. 10:00, KS Concordia Knurów – LKS Jedność 32 Przyszowice 3:2 (2:2).

Strzelcy bramek: Modrzyński (dwie), Spórna (dla KS Concordia) – samobójcza (dwie, dla LKS Jedność).

Skład LKS Jedność 32 Przyszowice: Szindler – Stocki, Szołtysek, Szaruga, Pastor – Mnochy, Drapała, Piewko, Maszak – Haase – Łuszcz.
Ponadto wystąpili: Wolniewicz, Kołodziej, Kowal.


W najbliższą sobotę 21 marca 2015 roku zapraszamy wszystkich sympatyków przyszowickiego klubu na mecz mistrzowski inaugurujący wiosenną część sezonu 2014/15. LKS Jedność na własnym obiekcie podejmie przyjezdny z Jasienicy zespół. Początek zmagań przewidziano na godz. 15:00. Zachęcamy wszystkich kibiców do kulturalnego wsparcia miejscowego zespołu z wysokości trybun.

Komentarze

PARTNERZY: