Letni obóz piłkarski – część II.

dodano: 05.09.2014, przez

Dwie ostatnie pełne doby na obozie piłkarskim w Międzybrodziu Żywieckim sztab szkoleniowy poświęcił na rozegranie gier kontrolnych. W środę 27 sierpnia grupa juniorska zmierzyła się z LKS Zarzecze, rocznik 1996 i młodsi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyszowiczan w stosunku dwa do jednego. Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Patryk Piela oraz Dawid Mucha.

Drugi mecz towarzyski odbył się w czwartek 28 sierpnia. Rywalem najstarszej grupy młodzieżowej LKS Jedność był LKS Magórka Czernichów, rocznik 1996 młodsi. Zawody kontrolne zakończyły się wygraną gości z Przyszowic w stosunku siedem do trzech. Cztery gole zdobył Dawid Mucha. Poza wspomnianym graczem na listę strzelców wpisali się Dominik Klimek, Arkadiusz Oryga oraz zawodnik gospodarzy pokonując własnego bramkarza.

Każdy uczestnik obozu przeszedł chrzest stając się pełnoprawnym członkiem drużyny. W piątek 29 sierpnia około godz. 13:00 obozowicze zameldowali się pod siedzibą przyszowickiego klubu. Wszyscy wrócili cali i zdrowi za wyjątkiem Mateusza Murawskiego narzekającego na drobny uraz mięśniowy.

Komentarze

PARTNERZY: