Letni obóz piłkarski – część I.

dodano: 26.08.2014, przez

W sobotę 23 sierpnia o godz. 6:30 spod siedziby klubu grupa juniorów starszych wyruszyła na obóz piłkarski do Międzybrodzia Żywieckiego. Zawodnicy z roczników 1997, 1998, 1999 oraz 2000 pod okiem duetu trenerskiego rozpoczęli tygodniowe zgrupowanie w ośrodku wypoczynkowym Niagara.

Piłkarze pracują wedle ściśle określonego planu. Codziennie pobudka o godz. 6:10 i poranny rozruch. Chłopaki biegają w ustalonych grupach z pulsometrami, aby polepszyć wytrzymałość. Jednostki treningowe odbywają się dwa razy dziennie o godz. 10:30 oraz 16:30. Zawodnicy korzystają z dwóch pełnowymiarowych boisk trawiastych miejscowego klubu sportowego. W razie niesprzyjającej aury pogodowej udają się na obiekty ze sztuczną nawierzchnią.

Szefowie kuchni serwują smaczne oraz obfite posiłki. Każdy uczestnik znajdzie przysmak dostosowany do swoich upodobań smakowych.

Dwudziestu sześciu członków obozu wzięło udział w turnieju siatko-nogi. Areną zmagań był kort tenisowy znajdujący się na terenie ośrodka. Pierwsze miejsce zajął sztab trenerski. Drugie przypadło trójce Szulc, Kurcjusz, Brosz, a na najniższym stopniu podium uplasowało się trio Błaszczyk, Makselon, Szendzielorz.

Czas wolny uczestnicy obozu spędzają w różnoraki sposób. W skład kompleksu wchodzi basen, boisko do siatkówki plażowej oraz stół bilardowy. Dodatkowo chłopcy oddają się grom karcianym, czy wirtualnym zmaganiom na konsoli.

Wtorkowy mecz kontrolny odwołano z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zespół juniorski czekają dwa mecze towarzyskie w najbliższą środę oraz czwartek. Wyniki zamieszczę w kolejnym materiale z letniego obozu przygotowawczego.

Komentarze

PARTNERZY: