Podsumowanie dnia dziecka.

dodano: 05.06.2014, przez

W poniedziałek 2 czerwca LKS Jedność 32 Przyszowice zorganizował turniej gier i zabaw dla maluchów z okazji dnia dziecka. Zajęcia przeniesiono na salę gimnastyczną przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyszowicach z uwagi na niesprzyjającą aurę pogodową. Dziewiętnaście dzieci z rocznika 2005 i młodsi o godz. 15:00 rozpoczęło zabawę od krótkiej rozgrzewki. Następnie organizator podzielił przybyłych uczestników na trzy grupy względem wieku oraz predyspozycji fizycznych. Wewnątrz każdej dzieciaki rywalizowały o zwycięstwo. Trenerzy przygotowali pięć konkurencji: szybkościową, strzał do celu, rzut karny, rzut do celu oraz kręgle.

Wszyscy biorący udział w zabawie okazali się zwycięzcami. Żaden młodociany uczestnik nie skończył zabawy bez złotego medalu. Wyczekiwanie na podsumowanie rozstrzygnięć umiliły piłkarskie gierki wewnętrzne. Wspomniane medale oraz dyplomy wręczył Marian Szołtysek, prezes LKS Jedność 32 Przyszowice. Następnie po ceremonii medalowej dzieciaki udały się na konsumpcję ciepłego posiłku. Dodatkowo po spożyciu dania głównego na każdego uczestnika czekał słodki poczęstunek.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie. Równocześnie dziękujemy opiekunom za przyprowadzenie i wyglądanie swych pociech z wysokości trybun. Wysoka frekwencja przełożyła się na atrakcyjność sportowego przedsięwzięcia dla najmłodszych.

Autor zdjęć: Jerzy Miszczyk.

Komentarze

PARTNERZY: