Mecz z Jastrzębiem w Śląskie.TV!

dodano: 15.05.2014, przez

Redakcja serwisu slaskie.tv w najbliższą niedzielę ponownie przeprowadzi transmisję na żywo z przyszowickiego stadionu. Kibice za pośrednictwem Internetu będą mogli zobaczyć transmisję spotkania 26. kolejki o mistrzostwo IV ligi, grupa: śląska II pomiędzy LKS Jedność 32 Przyszowice a GKS 1962 Jastrzębie S.A. Sportowe widowisko odbędzie się w niedzielę 18 maja 2014 roku o godz. 15:00.

Serwis slaskie.tv transmituje wydarzenia z aren sportowych na Śląsku. W bieżącym roku kalendarzowym kamerzyści przeprowadzili kilkanaście relacji z boisk drugiej, trzeciej i czwartej ligi. Gościli również w Przyszowicach relacjonując spotkanie Jedności z GKS GieKSa II Katowice S.A. Najbliższy weekend upłynie pod znakiem transmisji z Rudy Śląskiej, Wodzisławia Śląskiego i Przyszowic. Najpierw 17 maja o godz. 11:00 operatorzy zrelacjonują mecz na szczeblu IV ligi, grupa: śląska I pomiędzy GKS Grunwald Ruda Śląska a KS Concordia Knurów. Kilka godzin później przekażą widzom na żywo obraz z meczu APN Odra – JSP Szczakowianka, a w niedzielę zaproponują interaktywnej publice starcie Przyszowiczan z Jastrzębianami. Wszystkich sympatyków niemogących przybyć na przyszowicki obiekt piłkarski gorąco zapraszamy przed ekrany monitorów, aby podziwiać poczynania podopiecznych Bartosza Kowala.

Poniżej pragniemy zamieścić odnośnik przekierowujący internautę bezpośrednio do transmisji. Wystarczy w niedzielę 18 maja około godz. 15:00 powrócić do sporządzonego artykułu i kliknąć w poniższą treść.

Transmisja na żywo: niedziela (18.05), godz. 15:00, LKS Jedność 32 Przyszowice – GKS 1962 Jastrzębie S.A.

Komentarze

PARTNERZY: