Kiełtyka nowym trenerem rezerw.

dodano: 06.05.2014, przez

Dotychczasowy trener rezerwistów Jakub Musioł zrezygnował z prowadzenia drużyny. Rezygnację wymusiła atrakcyjniejsza oferta pracy. W drugiej połowie kwietnia z trenerem Musiołem skontaktowali się działacze LGKS 38 Podlesianka Katowice składając propozycje przejęcia zespołu. W środę 30 kwietnia zainteresowane strony doszły do porozumienia. W roli pierwszego trenera Podlesianki zadebiutował 3 maja bieżącego roku. Przeciwnikiem Katowiczan na stadionie w Raciborzu był miejscowy KP Unia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy w stosunku dwa do zera.

Korzystając z okazji w imieniu zarządu LKS Jedność 32 Przyszowice pragnę podziękować Jakubowi Musiołowi za dotychczasową pracę. W finalnym etapie sezonu 2011/12 przyjął niewdzięczną rolę strażaka. Utrzymał pierwsze miejsce pomimo kilku niepowodzeń i wprowadził Jedność na czwarty front. W sezonie 2012/13 po 10. kolejce ponownie przejął obowiązki pierwszego trenera. Zastąpił Michała Skowrona. Poprowadził drużynę w dwudziestu spotkaniach na szczeblu czwartej ligi odnotowując jedenaście zwycięstw, remis oraz osiem porażek. W obecnym sezonie sprawował rolę trenera przyszowickich rezerw. Wspólnie z podopiecznymi w zabrzańskiej klasie A dwanaście razy zwyciężył i poniósł jedenaście porażek.

Nowym trenerem drugiego zespołu Jedności do końca bieżącego sezonu będzie Maciej Kiełtyka. Szkoleniowiec Kiełtyka zadebiutował w roli trenera rezerwistów 3 maja uznając wyższość LKS Naprzód Żernica. Życzmy, pomimo nieudanego startu, nowemu opiekunowi rezerw powodzenia i sukcesów sportowych.

Komentarze

PARTNERZY: