Mecz z GieKSą na żywo w slaskie.tv!

dodano: 08.04.2014, przez

Redakcja serwisu slaskie.tv przyjęła zaproszenie LKS Jedność 32 Przyszowice i przeprowadzi transmisję na żywo z przyszowickiego stadionu. Kibice za pośrednictwem Internetu będą mogli zobaczyć transmisję spotkania 20. kolejki o mistrzostwo IV ligi, grupa: śląska II pomiędzy LKS Jedność 32 Przyszowice a GKS GieKSa II Katowice S.A. Sportowe widowisko odbędzie się w sobotę 12 kwietnia 2014 roku. Początek zmagań przewidziano na godz. 15:00.

Serwis slaskie.tv transmituje wydarzenia z aren sportowych na Śląsku. W bieżącym roku kalendarzowym kamerzyści przeprowadzili kilka relacji z boisk trzeciej i czwartej ligi. Najbliższa sobota upłynie pod znakiem transmisji z Gliwic i Przyszowic. Najpierw o godz. 11:00 operatorzy zrelacjonują mecz na szczeblu III ligi, grupa: opolsko-śląska (północ) pomiędzy GKS Piast II Gliwice S.A. a TS Szombierki Bytom, by później przekazać widzom na żywo obraz z meczu LKS JednośćGKS GieKSa II. Wszystkich sympatyków niemogących przybyć na przyszowicki obiekt piłkarski gorąco zapraszamy przed ekrany monitorów, aby podziwiać poczynania podopiecznych Krzysztofa Szumskiego.

Poniżej pragniemy zamieścić odnośnik przekierowujący internautę bezpośrednio do transmisji. Wystarczy w sobotę 12 kwietnia około godz. 15:00 powrócić do sporządzonego artykułu i kliknąć w poniższą treść.

Transmisja na żywo: sobota (12.04), godz. 15:00, LKS Jedność 32 Przyszowice – GKS GieKSa II Katowice S.A.

Komentarze

PARTNERZY: