Podział punktów na inaugurację.

dodano: 24.04.2012, przez

W sobotę 21 kwietnia rozgrywki po zimowej przerwie zainaugurowała drużyna trampkarzy LKS Jedność 32 Przyszowice. Pierwszym rywalem podopiecznych Mateusza Labuska byli rówieśnicy z Zabrza (Makoszowy). Na placu gry zameldowali się młodociani piłkarze z rocznika 1997 i młodsi.

Wynik w piątej minucie spotkania otworzył Łukasz Beker. Osamotniony gracz linii ataku Jedności ograł wychodzącego z bramki bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Wyrównanie stanu rywalizacji nastąpiło na sekundy przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę.

Druga połowa rozpoczęła się od skomasowanych ataków gości, a efektem był gol zdobyty przez UKS Quo Vadis w czterdziestej trzeciej minucie. Dwieście czterdzieści sekund później Łukasz Beker popędził lewą flanką w kierunku pola karnego przyjezdnych. Zauważywszy linię końcową zdecydował się na dośrodkowanie, jednak dogranie zamieniło się w przepiękne uderzenie. Futbolówka przeleciała nad bezradnym bramkarzem i ugrzęzła w sieci. Rezultat remisowy utrzymał się do siedemdziesiątej minuty, więc sędzia oznajmił koniec meczu.

Walczące na zielonej murawie ekipy podzieliły się punktami. Gratulacje należą się obu zespołom za ambitną grę w duchu sportowej rywalizacji. Zapraszamy wszystkich czytelników do obejrzenia skrótu sobotniego spotkania pomiędzy LKS Jedność (stroje niebieskie), a UKS Quo Vadis (stroje żółto-czarne). Dodatkowo w imieniu zarządu, zawodników i trenera pragniemy podziękować panu Bekerowi z firmy Trans-Beker za ufundowanie stroi meczowy dla drużyny trampkarzy.

Protokół pomeczowy:

Sobota (21.04), godz. 10.00, LKS Jedność 32 PrzyszowiceUKS Quo Vadis Makoszowy 2:2 (1:1).

Strzelcy bramek: 5’ Beker, 47’ Beker (dla LKS Jedność) – 35’ Nowakowski, 43’ Makselon (dla UKS Quo Vadis).

Skład LKS Jedność 32 Przyszowice: Wysoczański – Witek, Legęcki, Cyroń, Błaszczyk – Klecha – Moś M., Gawlik, Boczar, Domin – Beker.

Ponadto wystąpili: Szołtysek, Moś W. – Juszyński, Oskroba, Nocoń, Poneta K., Oryga.

Komentarze

PARTNERZY: