ZINA liga okręgowa, grupa: Katowice II (sezon 2017/18)

Terminarz

1. kolejka

Data Wynik
12.08 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 2-1 MKS Zaborze Zabrze
12.08 (17:00) LKS Raszczyce 0-1 ŁTS Łabędy
12.08 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 1-5 KS Energetyk ROW II Rybnik
12.08 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 2-2 LKS Jedność 32 Przyszowice
13.08 (16:00) LKS Orzeł Mokre 3-2 LKS Drama Zbrosławice
13.08 (17:00) LKS Unia Książenice 2-2 KS Naprzód Rydułtowy
13.08 (17:00) KS 94 Rachowice 1-3 LKS 1908 Nędza
13.08 (17:00) LKS Silesia Lubomia 2-1 KS Rymer Rybnik

2. kolejka

Data Wynik
19.08 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 2-4 KS Slavia Ruda Śląska
19.08 (15:00) LKS 1908 Nędza 2-0 LKS Przyszłość Ciochowice
19.08 (15:30) MKS Zaborze Zabrze 0-0 KS 94 Rachowice
19.08 (17:00) KS Naprzód Rydułtowy 3-0 KS Rymer Rybnik
19.08 (17:00) ŁTS Łabędy 4-0 LKS Tęcza Wielowieś
19.08 (17:00) LKS Unia Książenice 3-1 LKS Raszczyce
20.08 (15:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 1-4 LKS Orzeł Mokre
20.08 (17:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 7-1 LKS Silesia Lubomia

3. kolejka

Data Wynik
26.08 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 4-0 LKS Jedność 32 Przyszowice
26.08 (17:00) LKS Raszczyce 2-6 KS Naprzód Rydułtowy
26.08 (17:00) KS 94 Rachowice 1-5 LKS Drama Zbrosławice
26.08 (17:00) KS Rymer Rybnik 4-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
27.08 (11:00) LKS Przyszłość Ciochowice 6-0 MKS Zaborze Zabrze
27.08 (15:00) LKS Orzeł Mokre 3-1 ŁTS Łabędy
27.08 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 0-2 LKS Unia Książenice
27.08 (17:00) LKS Silesia Lubomia 0-4 LKS 1908 Nędza

4. kolejka

Data Wynik
02.09 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 7-2 LKS Przyszłość Ciochowice
02.09 (16:00) KS Naprzód Rydułtowy 6-5 KS Energetyk ROW II Rybnik
02.09 (16:00) LKS 1908 Nędza 2-2 KS Rymer Rybnik
02.09 (16:00) MKS Zaborze Zabrze 0-2 LKS Silesia Lubomia
02.09 (16:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 5-2 KS 94 Rachowice
02.09 (16:00) ŁTS Łabędy 0-2 KS Slavia Ruda Śląska
02.09 (16:00) LKS Raszczyce 2-1 LKS Tęcza Wielowieś
03.09 (16:00) LKS Unia Książenice 4-2 LKS Orzeł Mokre

5. kolejka

Data Wynik
09.09 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 4-2 LKS Unia Książenice
09.09 (16:00) LKS Orzeł Mokre 6-1 LKS Raszczyce
09.09 (16:00) KS 94 Rachowice 1-1 ŁTS Łabędy
09.09 (16:00) LKS Przyszłość Ciochowice 5-1 LKS Jedność 32 Przyszowice
09.09 (16:00) KS Rymer Rybnik 1-3 MKS Zaborze Zabrze
10.09 (16:00) LKS Tęcza Wielowieś 5-2 KS Naprzód Rydułtowy
10.09 (16:00) LKS Silesia Lubomia 1-8 LKS Drama Zbrosławice
10.09 (16:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 2-1 LKS 1908 Nędza

6. kolejka

Data Wynik
16.09 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 2-1 KS Rymer Rybnik
16.09 (15:00) MKS Zaborze Zabrze 3-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
16.09 (15:00) ŁTS Łabędy 1-2 LKS Przyszłość Ciochowice
16.09 (16:00) KS Naprzód Rydułtowy 0-0 LKS 1908 Nędza
16.09 (16:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 2-1 LKS Silesia Lubomia
17.09 (16:00) LKS Unia Książenice 5-1 KS 94 Rachowice
17.09 (16:00) LKS Raszczyce 0-1 KS Slavia Ruda Śląska
17.09 (16:00) LKS Tęcza Wielowieś 0-3 LKS Orzeł Mokre

7. kolejka

Data Wynik
23.09 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 5-0 LKS Tęcza Wielowieś
25.11 (13:30) LKS Orzeł Mokre 1-2 KS Naprzód Rydułtowy
25.11 (13:30) KS 94 Rachowice 3-0 LKS Raszczyce
25.11 (13:30) LKS Przyszłość Ciochowice 3-1 LKS Unia Książenice
25.11 (13:30) LKS Silesia Lubomia 4-1 ŁTS Łabędy
25.11 (13:30) KS Rymer Rybnik 0-3 LKS Jedność 32 Przyszowice
25.11 (13:30) LKS 1908 Nędza 3-2 MKS Zaborze Zabrze
26.11 (13:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 1-8 LKS Drama Zbrosławice

8. kolejka

Data Wynik
30.09 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 5-2 LKS 1908 Nędza
30.09 (16:00) KS Naprzód Rydułtowy 2-0 MKS Zaborze Zabrze
30.09 (16:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 2-1 KS Energetyk ROW II Rybnik
30.09 (16:00) ŁTS Łabędy 4-1 KS Rymer Rybnik
30.09 (16:00) LKS Raszczyce 1-5 LKS Przyszłość Ciochowice
30.09 (16:00) LKS Orzeł Mokre 0-3 KS Slavia Ruda Śląska
30.10 (16:00) LKS Unia Książenice 1-1 LKS Silesia Lubomia
30.10 (16:30) LKS Tęcza Wielowieś 1-0 KS 94 Rachowice

9. kolejka

Data Wynik
07.10 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 2-0 KS Naprzód Rydułtowy
07.10 (12:00) LKS Przyszłość Ciochowice 5-4 LKS Tęcza Wielowieś
07.10 (15:00) KS 94 Rachowice 0-4 LKS Orzeł Mokre
07.10 (15:00) KS Rymer Rybnik 2-2 LKS Unia Książenice
07.10 (15:00) LKS 1908 Nędza 0-2 LKS Jedność 32 Przyszowice
07.10 (15:00) MKS Zaborze Zabrze 0-5 LKS Drama Zbrosławice
08.10 (15:00) LKS Silesia Lubomia 2-2 LKS Raszczyce
08.10 (15:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 3-0 ŁTS Łabędy

10. kolejka

Data Wynik
14.10 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 4-0 KS 94 Rachowice
14.10 (15:00) KS Naprzód Rydułtowy 3-3 LKS Drama Zbrosławice
14.10 (15:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 6-0 MKS Zaborze Zabrze
14.10 (15:00) ŁTS Łabędy 1-3 LKS 1908 Nędza
14.10 (15:00) LKS Unia Książenice 6-2 KS Energetyk ROW II Rybnik
14.10 (15:00) LKS Raszczyce 0-1 KS Rymer Rybnik
14.10 (15:00) LKS Orzeł Mokre 3-0 LKS Przyszłość Ciochowice
15.10 (15:00) LKS Tęcza Wielowieś 3-0 LKS Silesia Lubomia

11. kolejka

Data Wynik
21.10 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 3-1 LKS Jedność 32 Przyszowice
21.10 (15:00) KS 94 Rachowice 1-4 KS Naprzód Rydułtowy
21.10 (15:00) LKS Przyszłość Ciochowice 0-3 KS Slavia Ruda Śląska
21.10 (15:00) KS Rymer Rybnik 3-2 LKS Tęcza Wielowieś
21.10 (15:00) LKS 1908 Nędza 3-3 LKS Unia Książenice
21.10 (15:00) MKS Zaborze Zabrze 1-6 ŁTS Łabędy
22.10 (15:00) LKS Silesia Lubomia 0-4 LKS Orzeł Mokre
22.10 (15:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 6-0 LKS Raszczyce

12. kolejka

Data Wynik
28.10 (11:00) LKS Orzeł Mokre 3-0 KS Rymer Rybnik
28.10 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 5-1 LKS Silesia Lubomia
28.10 (14:00) KS Naprzód Rydułtowy 1-2 LKS Jedność 32 Przyszowice
28.10 (14:00) ŁTS Łabędy 1-2 LKS Drama Zbrosławice
28.10 (14:00) LKS Raszczyce 0-3 LKS 1908 Nędza
11.03 (15:00) LKS Tęcza Wielowieś 6-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
04.04 (17:00) LKS Unia Książenice 6-3 MKS Zaborze Zabrze
11.04 (17:00) KS 94 Rachowice 4-0 LKS Przyszłość Ciochowice

13. kolejka

Data Wynik
04.11 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 1-3 LKS Unia Książenice
04.11 (13:00) LKS Przyszłość Ciochowice 3-4 KS Naprzód Rydułtowy
04.11 (13:00) LKS 1908 Nędza 2-1 LKS Tęcza Wielowieś
04.11 (13:00) MKS Zaborze Zabrze 4-2 LKS Raszczyce
04.11 (13:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 5-3 ŁTS Łabędy
04.11 (13:30) KS Rymer Rybnik 0-3 KS Slavia Ruda Śląska
05.11 (13:00) LKS Silesia Lubomia 3-3 KS 94 Rachowice
05.11 (13:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 4-2 LKS Orzeł Mokre

14. kolejka

Data Wynik
11.11 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 6-2 KS Energetyk ROW II Rybnik
11.11 (13:00) LKS Raszczyce 1-4 LKS Drama Zbrosławice
11.11 (13:00) KS Naprzód Rydułtowy 3-0 ŁTS Łabędy
11.11 (13:00) LKS Orzeł Mokre 1-3 LKS 1908 Nędza
11.11 (13:00) KS 94 Rachowice 0-1 KS Rymer Rybnik
11.11 (13:00) LKS Przyszłość Ciochowice 2-3 LKS Silesia Lubomia
12.11 (13:00) LKS Unia Książenice 3-2 LKS Jedność 32 Przyszowice
12.11 (13:00) LKS Tęcza Wielowieś 0-0 MKS Zaborze Zabrze

15. kolejka

Data Wynik
18.11 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 6-0 LKS Tęcza Wielowieś
18.11 (13:00) LKS Silesia Lubomia 1-3 KS Naprzód Rydułtowy
18.11 (13:00) LKS 1908 Nędza 1-3 KS Slavia Ruda Śląska
18.11 (13:00) MKS Zaborze Zabrze 0-2 LKS Orzeł Mokre
18.11 (13:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 7-3 LKS Raszczyce
18.11 (13:00) ŁTS Łabędy 1-5 LKS Unia Książenice
18.11 (13:30) KS Rymer Rybnik 3-2 LKS Przyszłość Ciochowice
19.11 (13:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 8-1 KS 94 Rachowice

16. kolejka

Data Wynik
18.04 (17:30) KS Rymer Rybnik 3-0 LKS Silesia Lubomia
18.04 (17:30) ŁTS Łabędy 5-1 LKS Raszczyce
18.04 (17:30) MKS Zaborze Zabrze 0-3 KS Slavia Ruda Śląska
09.05 (17:30) LKS Drama Zbrosławice 0-3 LKS Orzeł Mokre
09.05 (18:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 7-0 LKS Tęcza Wielowieś
09.05 (18:00) LKS 1908 Nędza 0-3 KS 94 Rachowice
09.05 (18:00) KS Naprzód Rydułtowy 1-2 LKS Unia Książenice
09.05 (18:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 2-4 LKS Przyszłość Ciochowice

17. kolejka

Data Wynik
24.03 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 3-1 LKS Drama Zbrosławice
24.03 (15:30) LKS Raszczyce 2-4 LKS Unia Książenice
24.03 (15:30) LKS Silesia Lubomia 6-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
24.03 (15:30) KS Rymer Rybnik 1-3 KS Naprzód Rydułtowy
25.03 (15:30) LKS Tęcza Wielowieś 3-0 ŁTS Łabędy
23.05 (18:00) LKS Orzeł Mokre 3-0 LKS Jedność 32 Przyszowice
23.05 (18:00) KS 94 Rachowice 5-1 MKS Zaborze Zabrze
23.05 (18:00) LKS Przyszłość Ciochowice 2-1 LKS 1908 Nędza

18. kolejka

Data Wynik
31.03 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 1-1 KS 94 Rachowice
31.03 (12:30) MKS Zaborze Zabrze 2-0 LKS Przyszłość Ciochowice
31.03 (13:00) LKS 1908 Nędza 1-2 LKS Silesia Lubomia
31.03 (13:00) KS Naprzód Rydułtowy 1-0 LKS Raszczyce
31.03 (13:00) LKS Unia Książenice 4-1 LKS Tęcza Wielowieś
31.03 (13:00) ŁTS Łabędy 0-4 LKS Orzeł Mokre
31.03 (15:30) KS Energetyk ROW II Rybnik 1-0 KS Rymer Rybnik
25.04 (18:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 1-0 KS Slavia Ruda Śląska

19. kolejka

Data Wynik
07.04 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 2-0 ŁTS Łabędy
07.04 (14:30) KS 94 Rachowice 1-2 LKS Jedność 32 Przyszowice
07.04 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 2-1 LKS Drama Zbrosławice
07.04 (17:00) LKS Silesia Lubomia 1-0 MKS Zaborze Zabrze
07.04 (17:00) KS Rymer Rybnik 1-0 LKS 1908 Nędza
07.04 (17:00) LKS Orzeł Mokre 2-1 LKS Unia Książenice
08.04 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 0-3 LKS Raszczyce
08.04 (17:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 3-3 KS Naprzód Rydułtowy

20. kolejka

Data Wynik
14.04 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 3-3 LKS Silesia Lubomia
14.04 (16:30) MKS Zaborze Zabrze 3-3 KS Rymer Rybnik
14.04 (17:00) KS Naprzód Rydułtowy 2-3 LKS Tęcza Wielowieś
14.04 (17:00) ŁTS Łabędy 1-2 KS 94 Rachowice
14.04 (17:00) LKS Raszczyce 0-7 LKS Orzeł Mokre
14.04 (17:00) LKS 1908 Nędza 1-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
14.04 (17:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 3-1 LKS Przyszłość Ciochowice
15.04 (17:00) LKS Unia Książenice 2-1 KS Slavia Ruda Śląska

21. kolejka

Data Wynik
21.04 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 7-0 LKS Raszczyce
21.04 (14:00) LKS Orzeł Mokre 6-0 LKS Tęcza Wielowieś
21.04 (17:00) LKS 1908 Nędza 5-2 KS Naprzód Rydułtowy
21.04 (17:00) KS Rymer Rybnik 0-2 LKS Drama Zbrosławice
21.04 (17:00) KS 94 Rachowice 0-2 LKS Unia Książenice
21.04 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 3-2 ŁTS Łabędy
22.04 (17:00) LKS Silesia Lubomia 0-1 LKS Jedność 32 Przyszowice
22.04 (17:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 3-1 MKS Zaborze Zabrze

22. kolejka

Data Wynik
28.04 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 5-1 KS Energetyk ROW II Rybnik
28.04 (16:30) MKS Zaborze Zabrze 2-3 LKS 1908 Nędza
28.04 (17:00) LKS Unia Książenice 2-0 LKS Przyszłość Ciochowice
28.04 (17:00) ŁTS Łabędy 2-1 LKS Silesia Lubomia
28.04 (17:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 1-2 KS Rymer Rybnik
28.04 (17:00) KS Naprzód Rydułtowy 0-5 LKS Orzeł Mokre
28.04 (17:00) LKS Raszczyce 3-4 KS 94 Rachowice
29.04 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 0-2 KS Slavia Ruda Śląska

23. kolejka

Data Wynik
01.05 (11:00) LKS 1908 Nędza 1-2 LKS Drama Zbrosławice
01.05 (11:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 1-3 LKS Jedność 32 Przyszowice
01.05 (16:30) MKS Zaborze Zabrze 1-5 KS Naprzód Rydułtowy
01.05 (17:00) KS Slavia Ruda Śląska 1-0 LKS Orzeł Mokre
01.05 (17:00) KS Rymer Rybnik 4-0 ŁTS Łabędy
01.05 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 3-1 LKS Raszczyce
01.05 (17:00) LKS Silesia Lubomia 4-5 LKS Unia Książenice
01.05 (17:00) KS 94 Rachowice 2-0 LKS Tęcza Wielowieś

24. kolejka

Data Wynik
05.05 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 2-2 MKS Zaborze Zabrze
05.05 (17:00) LKS Orzeł Mokre 5-2 KS 94 Rachowice
05.05 (17:00) KS Naprzód Rydułtowy 0-2 KS Slavia Ruda Śląska
05.05 (17:00) LKS Raszczyce 1-3 LKS Silesia Lubomia
05.05 (17:00) ŁTS Łabędy 1-2 KS Energetyk ROW II Rybnik
05.05 (17:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 2-0 LKS 1908 Nędza
05.05 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 1-2 LKS Przyszłość Ciochowice
06.05 (17:00) LKS Unia Książenice 2-1 KS Rymer Rybnik

25. kolejka

Data Wynik
12.05 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 5-5 KS Naprzód Rydułtowy
12.05 (16:30) MKS Zaborze Zabrze 0-1 LKS Jedność 32 Przyszowice
12.05 (17:00) KS Rymer Rybnik 3-1 LKS Raszczyce
12.05 (17:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 0-5 LKS Unia Książenice
12.05 (17:00) KS 94 Rachowice 0-0 KS Slavia Ruda Śląska
12.05 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 2-2 LKS Orzeł Mokre
12.05 (17:00) LKS 1908 Nędza 3-2 ŁTS Łabędy
13.05 (17:00) LKS Silesia Lubomia 8-1 LKS Tęcza Wielowieś

26. kolejka

Data Wynik
19.05 (11:00) KS Slavia Ruda Śląska 4-1 LKS Przyszłość Ciochowice
19.05 (17:00) LKS Orzeł Mokre 7-2 LKS Silesia Lubomia
19.05 (17:00) KS Naprzód Rydułtowy 4-3 KS 94 Rachowice
19.05 (17:00) LKS Raszczyce 1-2 KS Energetyk ROW II Rybnik
19.05 (17:00) ŁTS Łabędy 3-1 MKS Zaborze Zabrze
19.05 (17:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 3-1 LKS Drama Zbrosławice
20.05 (15:00) LKS Tęcza Wielowieś 2-1 KS Rymer Rybnik
20.05 (17:00) LKS Unia Książenice 4-2 LKS 1908 Nędza

27. kolejka

Data Wynik
26.05 (12:00) LKS Silesia Lubomia 2-3 KS Slavia Ruda Śląska
26.05 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 3-5 ŁTS Łabędy
26.05 (16:00) MKS Zaborze Zabrze 1-5 LKS Unia Książenice
26.05 (17:00) KS Rymer Rybnik 0-2 LKS Orzeł Mokre
26.05 (17:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 6-2 KS Naprzód Rydułtowy
26.05 (17:00) LKS 1908 Nędza 6-0 LKS Raszczyce
26.05 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 1-1 KS 94 Rachowice
27.05 (11:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 2-4 LKS Tęcza Wielowieś

28. kolejka

Data Wynik
30.05 (18:00) LKS Raszczyce 0-3 MKS Zaborze Zabrze
30.05 (18:00) KS Slavia Ruda Śląska 5-0 KS Rymer Rybnik
30.05 (18:00) LKS Orzeł Mokre 6-1 KS Energetyk ROW II Rybnik
30.05 (18:00) KS Naprzód Rydułtowy 3-0 LKS Przyszłość Ciochowice
30.05 (18:00) LKS Unia Książenice 6-2 LKS Drama Zbrosławice
30.05 (18:00) ŁTS Łabędy 2-3 LKS Jedność 32 Przyszowice
30.05 (18:00) KS 94 Rachowice 3-1 LKS Silesia Lubomia
30.05 (18:00) LKS Tęcza Wielowieś 6-2 LKS 1908 Nędza

29. kolejka

Data Wynik
02.06 (12:30) LKS Drama Zbrosławice 7-1 LKS Raszczyce
02.06 (17:00) LKS Jedność 32 Przyszowice 1-3 LKS Unia Książenice
02.06 (17:00) KS Rymer Rybnik 2-2 KS 94 Rachowice
02.06 (17:00) ŁTS Łabędy 3-4 KS Naprzód Rydułtowy
03.06 (16:00) LKS 1908 Nędza 0-3 LKS Orzeł Mokre
03.06 (17:00) LKS Silesia Lubomia 2-3 LKS Przyszłość Ciochowice
03.06 (17:00) KS Energetyk ROW II Rybnik 1-3 KS Slavia Ruda Śląska
23.06 (11:00) MKS Zaborze Zabrze 1-5 LKS Tęcza Wielowieś

30. kolejka

Data Wynik
09.06 (16:00) KS Slavia Ruda Śląska 5-2 LKS 1908 Nędza
09.06 (17:00) LKS Raszczyce 1-4 LKS Jedność 32 Przyszowice
09.06 (17:00) LKS Orzeł Mokre 8-0 MKS Zaborze Zabrze
09.06 (17:00) KS Naprzód Rydułtowy 5-0 LKS Silesia Lubomia
09.06 (17:00) LKS Unia Książenice 6-3 ŁTS Łabędy
09.06 (17:00) KS 94 Rachowice 2-0 KS Energetyk ROW II Rybnik
09.06 (17:00) LKS Przyszłość Ciochowice 2-1 KS Rymer Rybnik
09.06 (17:00) LKS Tęcza Wielowieś 4-1 LKS Drama Zbrosławice
PARTNERZY: